אקילס הוקמה בשנת 2016 ועוסקת בתחום הרכב והביטחון.
החברה מספקת פתרונות מתקדמים ייחודיים (חלקם אף בלעדיים) של מיגון ואיתור כלי רכב מכל הסוגים (כולל דו גלגליים, רכבי שטח וחשמליים), ללקוחות פרטיים ועסקיים.

המערכות שפיתחנו מבוססות על טכנולוגיות חדשניות להעברת מידע מוצפן, ורכיבי חומרה ותוכנה מתקדמים. בנוסף, אנו מספקים פתרונות מהפכניים עם יכולות בינה מלאכותית למצלמות אבטחה סטנדרטיות, לאיתור והתרעה של אירועי אבטחה בזמן אמת.

איומים ופתרונות

בנוסף לכמות גנבות הרכבים הגדלה, בשנים האחרונות שיטות הגניבה הולכות ומשתכללות, וכוללות שימוש באמצעים אלקטרוניים כמו החלפת מחשב הרכב או השתלטות על תעבורת הנתונים ממחשב הרכב, וזאת בנוסף לשיטות ה"מסורתיות" כמו שכפול מפתחות, שוד נהגים, גרירת הרכב, גניבת מפתחות מקוריים ועוד.

לכן פיתחנו פתרונות רב מערכתיים ומערכות תקשורת אלחוטיות, המבוקרות באמצעות אפליקציה חכמה בסלולרי הניתנת לשליטה מלאה של בעל/ הרכב, להתמודדות אפקטיבית אל מול שלל האיומים.

במקביל פיתחנו מערכות מיגון ואיתור ייעודיות המיועדות ומותאמות לכלי רכב דו גלגליים וחשמליים, ולצרכים המיוחדים של רכבי שטח כמו טרקטורונים וקרוואנים.
כמו כן, פיתחנו פתרונות ניהול עסקיים לבעלי ציי רכב (כמו מוניות, אוטובוסים, מיניבוסים ומשאיות), וביניהם מערכת רב תחומית המאפשרת ניטור ומעקב אחר כל הנהגים, כולל מצלמה המשדרת בלייב, אפשרות לצפייה בהיסטוריה של הנהג על שלושה חודשים, התרעה על עצירה או דימום מנוע, איתור ומיגון, ועוד.

אנו בטוחים שברגע שתצטרפו לאלפי הלקוחות המרוצים שלנו, תרגישו שאתם – וכלי הרכב שלכם – בידיים טובות.