מערכות האיתור והמיגון שלנו מתאימות לכל סוגי כלי הרכב – פרטיים, מסחריים, דו גלגליים, רכבי שטח וכלים חשמליים. השקענו זמן ומאמץ רבים על מנת להתאים לכל סוג כלי רכב את המערכת המתאימה לו – הן מבחינת הגודל והן מבחינת הטכנולוגיה.

אנו שולחים עד אליך טכנאי מיומן ומקצועי מבית אקילס, שיתקין עבורך וידריך אותך.

ישנו מרוץ אינסופי בין הגנבים, שמשתמשים בשיטות וטכנולוגיות מתקדמות והולכות, ובין מערכות המיגון והאיתור הקיימות בשוק. לצערנו, במרוץ מול מאמצי המשטרה או מול מערכות המיגון האינטגרליות הקיימות ברכב – הגנבים נמצאים כל הזמן צעד אחד קדימה, ואנו רואים זאת ביכולת של הגנבים להסתגל ולהתמודד עם מערכות ההגנה השונות.
המערכת שאנו פיתחנו היא מערכת מקורית, המשתמשת בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד (יותר מכל המערכות הקיימות היום בשוק), ה"מתלבשת" על מערכות ההגנה הקיימות ברכב, ולעתים אף מחליפה אותן. אנו סוגרים את כל הפערים, ומתיישבים בדיוק על נקודות התורפה הקיימות. לכן, עם אקילס תוכל להרגיש הרבה יותר בטוח ומוגן מכל מערכת אחרת.

בהחלט. מעבר למחלקת בקרת האיכות שלנו, עברו המערכות שלנו שלל ביקורות אצל נסיינים, אנשי ביטחון ואפילו גנבים לשעבר המתמחים בגניבת כלי רכב! בנוסף, שלחנו את המערכות שלנו לבדיקה, ניסוי והשוואה מול מערכות אחרות לכתבי רכב וטכנולוגיה נבחרים, שפרסמו את חוות דעתם בתקשורת. 

אנו עובדים עם מוקד שחר מקבוצת G1 בפריסה ארצית רחבה ממטולה ועד אילת.
המוקד כולל מוקדניות טלפוניות 24/7 וצוות סיירים בשטח למקרה אירוע גניבה.
המוקד עובד בשיתוף פעולה מלא עם משטרת ישראל.

לשמחתנו, הצלחנו לפתח מערכת ייעודית המתאימה במיוחד לדו גלגליים, כמו אופנועים (שטח וכביש) וקטנועים. ולאור הפופולריות הגואה של כלים חשמליים, פיתחנו מערכת מיוחדת המותאמת לגודל והצרכים הספציפיים גם עבור כלים אלו, המעניקה להם הגנה מיטבית.

בהחלט! לאקילס יש מערכת מיגון ואיתור מיוחדת, המיועדת בדיוק לצרכים של רכבי שטח, כמו טרקטורונים, ג'יפונים ואפילו קרוואנים מסוגים שונים. המערכת שלנו תאפשר לכם לטייל בראש שקט, כשאתם משאירים את הרכב מאחור בטוח ומוגן.

מערכות ההגנה שלנו מאפשרות לכם לנטרל את כלי הרכב שלכם מכל מקום, ולמנוע התנעתו על ידי לא מורשים. הטכנולוגיה הייחודית שלנו לא מאפשרת לגנבים לעקוף אותה, כמו שהם עושים לדוג' במערכות הגנה הקיימות ברכב או דרך התחברות למחשב הרכב.

מערכות התקשורת האלחוטיות שלנו הן בהצפנה צבאית (256 ביט), והן מותאמות במדויק עבור כל סוג כלי רכב. המערכות שלנו מבוקרות באמצעות אפליקציה חכמה בסלולרי המגובה בענן ומספקות הגנה מקיפה מפני גניבות כלי רכב שונים בשלל תרחישים האפשריים, גם המתקדמים והמשוכללים ביותר.

אין הנחתום מעיד על עיסתו (תוכלו לקרוא עלינו בתקשורת), אך נוכל לומר שהטכנולוגיה שאנו משתמשים בה היא מתקדמת יותר, ומאפשרת ההגנה מקיפה יותר ממה שקיים היום. כמו כן אפליקציית הניהול הידידותית והחכמה שלנו, המאפשרת לכם שליטה מכל מקום 24/7, מספקת שלל התרעות בהתאם לצרכים שלכם באופן אמין ומיידי.המערכת שאנו פיתחנו היא מערכת מקורית, המשתמשת בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד (יותר מכל המערכות הקיימות היום בשוק), ה"מתלבשת" על מערכות ההגנה הקיימות ברכב, ולעתים אף מחליפה אותן. אנו סוגרים את כל הפערים, ומתיישבים בדיוק על נקודות התורפה הקיימות. לכן, עם אקילס תוכל להרגיש הרבה יותר בטוח ומוגן מכל מערכת אחרת.

בסופו של דבר הכל תלוי באיזו מערכת תבחרו להשתמש. התשלום לרוב כולל תשלום חד פעמי עבור המערכת וההתקנה, ומנוי חודשי בתעריפים נוחים במיוחד (וזולים מהמתחרים!)

רוב רובן של המערכות שלנו מאפשרות לכם לקבל התרעות ישירות לנייד 24/7, ברמת אמינות גבוהה במיוחד, ובהתאם לכלי הרכב שלכם, לצרכים שלכם ולנהגים המשתמשים ברכב – ויברציה, שינוי מיקום וגרירה; כניסה ויציאה מאזור ג"ג מתוחם; התנהגות נהג (מהירות, בלימה, פניות חדות וכו'), והתרעת ניתוק אספקת מתח.

פיתחנו מערכת ניהול ומעקב המאפשרת לבעלי ציי רכב להיות כל הזמן עם היד על הדופק ועם ראש שקט, הן בזמן אמת (כולל שידור LIVE בפנים וחוץ הרכב ומעקב GPS 24/7 ברמת דיוק גבוהה) והן בהיסטוריית מסלולים של כל אחד מהנהגים עד שלושה חודשים אחורה. המערכת מאפשרת ניהול פשוט באמצעות אפליקציה גם מהנייד, והנתונים מגובים בענן.