מערכת איתור לקורקינטים וכלי תחבורה חשמליים.

במחירים הטובים ביותר עם התקנה עד הבית.

מערכת EZFINDER

מערכת איתור ומיגון לכלים חשמליים קטנים בפיתוח מקורי של אקילס, שהותאמה במיוחד למימדים והצרכים של כלים כמו אופניים חשמליים, קורקינטים חשמליים וקלנועיות מסוגים שונים.
המערכת הינה היחידה מסוגה בהתאמתה לצריכת החשמל הייחודית של הכלים, עד 90V. ​

ההגנה המושלמת לכלים חשמליים, קורקינטים וקלנועיות

הפופולריות הרבה והעולה של כלים חשמליים קומפקטיים, הנגישות, הזריזות, המשקל והניידות שלהם, הופכת אותם גם לפופולריים מאוד אצל הגנבים.

מהצד שלך, בעל/ת הכלי, המערכות מאפשרות:

מספקת הגנה מקיפה מפני פריצות וגניבות רכבים בשלל תרחישים אפשריים.

ניתוק הכלי מרחוק דרך האפליקציה.

מוקד אכיפה 7/24 כולל סיירים ומשטרה בשטח.

ממשק ניהול צי לבקרה והפקת דוחות היסטוריים.

היסטוריית נסיעות על מפה באפליקציה ובממשק ניהול.

אפליקציה ידידותית למשתמש לקבלת התראות, איתור ומעקב על מפה בכל רגע נתון.

התראות מערכת

התראת איבוד קליטה/חסימת תדר

התראת ניתוק מצבר

התראת תזוזה

!

התראות כניסה ויציאה מאזור מתוחם

התראת איבוד קליטה/חסימת תדר

התראת תזוזה

!

התראות כניסה ויציאה מאזור מתוחם

התראת ניתוק מצבר

הכירו את ההגנה המושלמת לכלים חשמליים

אם יש ברשותכם קורקינט חשמלי, קלנועית או כל כלי תחבורה חשמלי אחר, כדאי שתגנו עליו מפני גניבות. ריכזנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת להגן על הכלים שלכם בצורה הטובה ביותר.

למה להגן על כלים חשמליים?

כלים חשמליים הם כלים יקרים אשר אובדן שלהם עלול לעלות לכם הרבה כסף. מדובר בכלים הניתנים לגנבה בקלות היות ולא צריך לפרוץ אליהם והיות והם קלים באופן יחסי לכלי תחבורה אחרים. לכן, מומלץ להשתמש באמצעי הגנה על מנת למנוע גניבות של הכלי וכן על מנת לדעת האם נחבל בצורה כלשהי.

ההגנה הטובה ביותר – מערכות מיגון ואיתור

מערכות מיגון ואיתור לכלים חשמליים הם הפתרון האידאלי והטוב ביותר על מנת להגן על הקורקינט שלכם. מערכת איתור לכלים חשמליים תאפשר לכם לדעת בזמן אמת היכן נמצא הכלי שלכם ותתריע מפני גנבה. ההתראה המיידית תוכל לסייע לכם למנוע את הגנבה לפני שבוצעה, או לכל הפחות לאתר את הקורקינט לאחר שנגנב. מדובר במערכות מתקדמות אשר הוכיחו את יעילותן במניעת גניבות ובאיתור כלי שנגנב מספר פעמים. בנוסף, מדובר במערכות שהן גם נוחות מאוד למשתמש ולא מצריכות השקעה מרובה בתפעול שלהן. המערכת מותקנת על גבי הכלי שלכם בצורה פשוטה שאינה גלויה לעין. כך שמי שיבקש לגנוב את הקלנועית שלכם למשל, לא יראה שיש עליה מערכת איתור לכלים חשמליים ולכן לא ידע להוריד אותה. כלל היתרונות הללו הופכים את מערכות האיתור והמיגון למושלמות ביותר על מנת להגן על כלי התחבורה החשמליים שלכם.

מה תשיגו ממערכות מיגון ואיתור?

במידה ויש לכם קורקינט, כדאי שתבחרו להתקין עליו מערכת איתור לקורקינטים. מעבר ליעילות המוכחת של מערכות מיגון ואיתור לכלים חשמליים, תוכלו להרוויח מהם שקט נפשי בידיעה שהכלי שלכם מוגן ותחת עינכם הפקוחה כל הזמן. מערכות האיתור יאפשרו לכם לדעת בכל זמן היכן נמצא הכלי, האם חטף מכה שעלולה לגרום לחבלה, האם מישהו ניסה לגנוב את הכלי ועוד. היתרון הבולט במערכות מתקדמות למיגון כלי תחבורה חשמליים הוא שהם מאפשרים שליטה מרחוק על הכלי ואין צורך בדאגה.

למה דווקא אקילס?

חברת אקילס מציעה את הפתרון האידאלי להגנה על הכלי החשמלי שלכם. החברה מציעה עבורכם את מערכת EZFINDER שהיא הפתרון המושלם להגנה על הקורקינט שלכם או עבור כל כלי תחבורה חשמלי אחר. למערכת הEZFINDER מגוון רחב של יתרונות שגורמים לה להיות המערכת המושלמת:
• מיקום של הכלי לאורך כל היממה
• קבלה של התרעות חירום לטלפון הסלולרי
• התרעות ויברציה במקרי חבלה בכלי
• התרעה אם האופנוע יוצא או נכנס לתיחום גיאוגרפי
• נטרול של ההתרעה מרחוק
• סוללת גיבוי כלולה בתוך המערכת
• התרעה מגרירה או משינוי מיקום של הרכב
• התרעה מניתוק אספקת מתח