אקילס – פתרונות רב מערכתיים לאיתור ומיגון כל סוגי כלי התחבורה

במידה ואתם מחזיקים כלי רכב מכל סוג שהוא או כמה סוגי רכב, כדאי שתכירו את אקילס. אקילס מציעה את מגוון אפשרויות ההגנה הטובים ביותר עבורכם וכן בעלת יתרונות רבים בשוק.

מערכות איתור והגנה לכלל סוגי כלי התחבורה

קשה למצוא מערכת הגנה אשר תהיה מתאימה בדיוק לכלי הרכב שלכם. חברת אקילס מציעה מגוון רחב של מערכות הגנה עבור כלל סוגי כלי הרכב: מערכות בטיחות לרכב, מערכת איתור לאופנוע, מערכת איתור לטרקטורונים וכלי שטח, מערכת לניהול ציי רכב, מערכות איתור והגנה לכלי תחבורה חשמליים ועוד. החברה אף מציעה מערכת איתור לרכב עבור הורים מודאגים אשר ילדיהם קיבלו זה עתה רישיון נהיגה.

המערכות של אקילס הינן מגוונות ומאפשרות לכם למצוא את כלי ההגנה הטובים והמותאמים ביותר עבור כלי התחבורה שלכם. כך שלא יהיה מצב שלא תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים. כלל מערכות אקילס מתממשקות עם אפליקציה ייעודית אשר מאפשרת לכם לשלוט בכלי הרכב שלכם בכל עת ומכל מקום. מדובר באפליקציה ידידותית למשתמש ונוחה לשימוש אשר אינה מצריכה התעסקות מרובה. כלל סוגי המערכות וכן האפשרויות המגולמות בהן, הופכות את אקילס לחברה הטובה ביותר למיגון הרכב.

איתור רכב

אפשרויות ההגנה הטובות ביותר

המערכות של אקילס מכילות מערכות איתור ובכך יאפשרו לכם לדעת איפה נמצאים כלי הרכב שלכם בכל זמן נתון על גבי מפה. בנוסף, מערכות בטיחות לרכב שתמצאו באקילס יספקו לכם התרעה במידה והרכב נגנב, נחבל, נפרץ, יצא מאזור תיחום גיאוגרפי ועוד. המערכות לא מספקות רק אפשרויות איתור ומעקב, אלא גם אפשרויות הגנה על הרכב כמו למשל הגנה על שקע הOBD, מניעת תעבורה ישירה למחשב הרכב, מניעת שכפול מפתחות ללא מורשים ועוד. המערכות מבית אקילס הינן מערכות איכותיות ובעלות רמות הטכנולוגיה הגבוהות ביותר.

אפשרויות מעקב אחר צי רכב

בנוסף לאפשרות המעקב וההגנה עבור רכב פרטי, תוכלו למצוא באקילס גם מערכת לניהול ציי רכב. מערכות אלו הינן מובנות לצורך ניהול מספר רב של כלי רכב ובכך למנוע סרבול. אקילס מספקת מערכות איתור המספקות תמונה מסודרת של כלל הרכבים, ובכך מספקות המערכות יכולת ניהול יעילה ומסודרת עבור המנהלים. גם במקרה הזה ניתן יהיה לשלוט ברכבים מרחוק, וזאת בעיקר אם בחברה של הרכבים ישנן נסיעות לילה.

מוקד פעיל 24/7

חברת אקילס לא מציעה רק מערכות איתור מגוונות ואיכותיות, אלא גם שירות ברמה הגבוהה ביותר. לחברה מוקד אשר יהיה פעיל עבורכם במשך 24/7 וייתן מענה לכל בעיה. במידה ורכבכם נגנב או ניזוק, יהיה לכם מענה לא משנה מה השעה או איזה יום היום. תוכלו להיות בראש שקט גם היות ורכבכם מוגן אך גם היות ואם יקרה משהו בוודאות יש לכם מענה.